Ik heb in de phils ook alles uit geprobeerd wat betreft planten en zaaien.
Bloemenzaad van

.....kwam wel uit na lange tijd, maar was telkens weer direct patay, te heet en te droog op zeeniveau....zelfs de stinkertjes (afrikaantjes) wat normaal gezien groeit als onkruid wou niet lukken.
In Mambukal heb ik echter nooit plantenshops gezien.....maar het is wel mogelijk.
De enige plantenshops dat we zijn tegen gekomen was op een trip naar La Carlota, hoog in de bergen in de buurt van Mt Canlaon op Negros Occidental en ze hadden daar een heel mooi aanbod van planten en bloemen. Echter meer van de helft van wat je daar koopt, overleeft het niet.....eens thuis.

We waren daar niet zozeer voor de planten maar voor de falls




De foto is niet zo scherp, maar dit was een plantje dat het hele jaar flowers geeft en naast de weg groeit aldaar. Eens thuis, was het echter heel moeilijk om het te behouden op zeeniveau.

We hebben nadien maar ons zinnen gezet op cactussen en die gaven vaak mooie bloemen....wat ook weer heel speciaal is.
