
Dat ziet er niet al te goed uit, behalve 80.000 overwaarde.
Maar krijg je momenteel in den zwakke huizenmarkt ook je geld voor je huis.
Alles bijmekaar denk ik toch het beste verhuren van het huis in NL.
Wat doet / deed je vrouw?
Wat voor iemand ben je? Veel comfort nodig, en lekker europees eten (zoals ik dus) of is een bakje rijst met een vissekop als Kerstdiner genoeg voor je. Ik stel het wat humoristisch maar geloof me dat daar, en in electricity, internet, transport en "massages" erg veel geld in (kan gaan) zitten.
De informatie die we van kjou hebben is nog te vaag: Hoeveel huur zou je kunnen vangen, wat gaat er vanaf aan hypotheek enz. Kun je die 80.000 overwaarde ook er uit halen bij verkoop. Wat doet je vrouw, en wat voor mensen qua uitgavenpatroon zijn jullie.
Is er een reden dat je je vrouw niet naar NL haalt? Zou dat niet eenvoudiger zijn om bijmekaar te zijn. Je hebt er ook een huis, ik hoop een baan, zij kan gaan werken en dan is jullie eigendom in Angeles een luxe "probleem". dat kan je verkopen, verhuren of er een maid inzetten enjaarlijks in de winter lang op vakantie gaan.
Denk dat dat beter mogelijk is dan andersom. Wie betaalt in de PH voor een schilder 20-25 euro per uur?
