Filippijnenforum 2

Algemene informatie => Oproepen => Topic gestart door: franil op woensdag 5 mei 2010, 05:14:04

Titel: Nieuwe aswolk?
Bericht door: franil op woensdag 5 mei 2010, 05:14:04
Voor iedereen die één dezer dagen naar Europa vliegt: Houdt het nieuws in de gaten. De IJslandse aswolk wordt weer groter. Luchthavens in Ierland en Schotland zijn al gesloten, die in Engeland en Wales volgen waarschijnlijk vandaag. Als de wind niet snel draait, dreigen ook andere landen binnen afzienbare tijd hun luchthavens te moeten sluiten. :confused2:
Titel: Re:Nieuwe aswolk?
Bericht door: Mawibata op vrijdag 7 mei 2010, 07:57:05



Luchtruim boven Ierland vrijdag opnieuw gesloten


(http://s2.hbvl.be/imgpath/assets_img_gvl/2010/05/06/1019378/luchtruim-boven-ierland-dinsdag-opnieuw-gesloten_5_460x0.jpg)



Voor de derde keer in evenveel dagen sluit Ierland zijn luchtruim gedeeltelijk wegens een aswolk uit de IJslandse vulkaan Eyjafjallajökull. Het vliegverbod is vrijdag van kracht vanaf 1 uur 's nachts tot 14 uur Belgische tijd.


Alle vluchten van en naar zes luchthavens in het westen van het eiland, namelijk Shannon, Donegal, Sligo, Knock, Galway en Kerry, worden geschrapt. Dat hebben de Ierse luchtvaartautoriteiten meegedeeld.



  :link: (http://img123.imageshack.us/img123/5089/hbvlzb2.jpg) (http://www.hbvl.be/nieuws/buitenland/aid926239/luchtruim-boven-ierland-dinsdag-opnieuw-gesloten.aspx)