Raad de plaats Filippijnen streetview quiz

Gestart door Adik, maandag 23 januari 2017, 17:33:00

Vorige topic - Volgende topic

Yoghurt69

Dit leek op het eerste gezicht een vrij makkelijke opgave voor mij, maar aangezien Dolphin deze niet kan vinden moet ik toch even recapituleren.
we zoeken deze plaats langs de kustlijn op één van deze eilanden: Negros, Palawan, Panay, Mindoro of Leyte
Er is geen noemenswaardige activiteit op deze locatie mijns inziens,
behalve dan de club waarvan deze foto het zij aanzicht weergeeft:


Deze club telt meer dan 4000 vrienden op de Facebook pagina en nee het is geen schaatsclub maar evenmin een balsport club.
 
Als je Google Maps gebruikt en het oranje ventje aanklikt dan worden alle streetview locaties blauw gekleurd ...
op deze manier hoef je enkel even de kusten af te speuren tot je bij deze locatie aankomt

voor zover ik dit kan terugvinden zijn er geen hotels of restaurants op deze locatie aanwezig
een kerk, school, basketbalveld ... alles behalve toerisme

met mijn laatste tip verwachte ik het antwoord meteen:
als ik vanaf de gegeven locatie rechtsomkeer maak en 200 meter terugkeer zit ik opnieuw aan zee



om 21:00 uur een volgende tip


Yoghurt69

ppfff, eindelijk zeg
deze heb jij meer dan verdient hoor  :applaus: :congratualtionsis0: :applaus:

https://www.google.be/maps/@12.2957672,121.3834665,3a,75y,203.91h,80.47t/data=!3m6!1e1!3m4!1s5a8FN16dEY3UKx2AikCuUQ!2e0!7i13312!8i6656?hl=en

de schaakclub: https://www.facebook.com/balatasan

scroll eens door deze blog van Bulalacao en geniet met volle teugen:
https://outoftownblog.com/exploring-the-beaches-of-bulalacao/

voor de aandachtige kijkers ... ik had al eerder aangegeven dat deze regio in mijn bucket-list staat

ik kon natuurlijk ook wel de kerk gepost hebben maar daarvan heb ik er nu toch wel voldoende gezien:
https://www.google.be/maps/@12.2964255,121.3826802,3a,75y,20.3h,82.82t/data=!3m6!1e1!3m4!1s1rubOCosQOIHtNGEqyWU-A!2e0!7i13312!8i6656?hl=en

TheDolphin

Bij Pastrana Park in Kalibo hebben ze aan de rand van het park schaaktafels waar je in de buitenlucht kunt schaken met elkaar. Dus ik had het wel eerder gezien dat sommige Filippinos ook van schaken houden. Maar basketballen is nog wel wat populairder. Dus maar weer even een basketbalveldje. Nah deze raden jullie zo :floet:

TheDolphin

Om het zoekgebied te verkleinen zal ik alvast verklappen dat het ergens in de Visayas is. :biggrinn: Nou nu moet ie toch zo te raden zijn.

TheDolphin

Het basketbalveldje is gelegen op een eiland met een touristische attractie waar je een beetje bedrogen bij uitkomt.

TheDolphin

Een aantal jaar geleden heeft het eiland te maken gehad met een zware aardbeving waar op het forum hier ook wel over geschreven is.

ganda


TheDolphin

Ja Ganda zit op het goede eiland :jajaja: Maar nu het basketbalveldje nog.

ganda


   :denk: Bwah, dat is zo gepiept. 4.821 km² afspeuren.   :weetikniet:  :happy2: