Raad de plaats Filippijnen streetview quiz

Gestart door Adik, maandag 23 januari 2017, 17:33:00

Vorige topic - Volgende topic

TheDolphin

Aan de andere kant van de weg tegenover het vliegtuig, staat de kerk die zijn naam ook te danken heeft aan de heilige waarvan het beeld is gevonden in die drijvende kist. :jajaja:

TheDolphin

De weg waarlangs dit vliegtuig staat is een grote hoofdweg.

TheDolphin

De te raden plaats ligt op één van de grootste drie eilanden. De heilige waar de plaats naar is genoemd, heeft een mijter, een staf en een mantel.

TheDolphin

En voor degene die denken dat het :sinterklaas: is die moet ik teleurstellen die is het niet. Maar hij komt wel uit Spanje geloof ik en het plaatsje heeft ook de Spaanse naam.

Pinkpanther

Franciscus van Assisi  .....     ?????   :jajaja: :jajaja: :jajaja: :jajaja:

PP   :nederlandsevlag: :smiley-philippines: :nederlandsevlag:

TheDolphin

Nee Franciscus van Assisi is het niet. In deze plaats maken ze wijn van gefermenteerde rietsuiker-sap

ganda


TheDolphin

In die hoek moet je het zoeken ja, maar het is niet San Vicente :hoedjeaf:

ganda

Dees spelleke heeft lang genoeg geduurd, hier ist.  :lachen: Thank You for your cooperation

Euh... graag wat meer uitleg over die heilige en een fotoke  aub.





Deze middag volgt een nieuwe opgave.


TheDolphin


Hier is de goedheiligman. Het verhaal over hoe de plaats zijn naam kreeg staat in de wikipedia evenals de wijn van vergist  suikerriet-sap genaamd Basi. Bij de eerstvolgende gelegenheid moet ik die nu toch maar eens gaan proeven. https://en.wikipedia.org/wiki/San_Ildefonso,_Ilocos_Sur Ok Ganda dan is de eer weer aan jou. Wordt wel afkicken dan als je vanmiddag pas wat gaat posten :crazy: