Met de auto van Manila naar Palawan.

Gestart door gosternokke, vrijdag 13 januari 2012, 01:42:27

Vorige topic - Volgende topic

Amice

Mooie reportage  :thumb:

Aangaande de permits is het weerom de gretigheid die hoogtij viert. Ze hebben geen enkel benul dat zoiets internationaal aanzien voor het land geeft maar nee geld telt meer op dit moment en verder kan ze het allemaal geen donder schelen.

Het motto is nu: 'its more fun in the Philippines' maar had beter 'cheat the foreigners' kunnen zijn. het had op zijn minst meer recht aan de waarheid gedaan.

Aan dit bericht kunnen geen rechten worden ontleent

gosternokke

Dank je Amice dat je het een mooie reportage vind. :thumb:

  Ben U trouwens al wel eens in Palawan geweest, wantje zit daar tenslotte toch al heel wat jaartjes  in dat warme drukke Malate  ?   :jajaja:

Amice

Nee, ik ben ook nog te druk om daar naar toe te gaan.
Er staan wel meer gebieden op mijn verlanglijstje, dus komt tijd komt palawan. :lachen:
Aan dit bericht kunnen geen rechten worden ontleent

toyoke

mooie reportage
dit is ook de manier waarop wij de  :smiley-philippines: willen doorkruisen
en ja palawan staat momenteel nr1 op de lijst bij het eerst volgend bezoek aan de  :smiley-philippines:

bruno13


gosternokke

Citaat van: gosternokke op zondag 29 januari 2012, 13:36:35


  Het oude spaanse fort in Cuyo is best de moeite waard voor een bezoekje, rond 1680 gebouwd om cyuo te beschermen tegen aanvallen van moslimstrijders uit Mindanao,   


  Sommige dingen duren lang in Filippijnen neem nou bovenstaande foto.  Was me zelf nog niet opgevallen maar die gietijzeren Plakkette is gemaakt in 1939, maar pas in 1950 geplaatst.

Nou je kan wel zo een beetje raden wat er gebeurd is.  Die plakette die in 1939 is gemaakt was waarschijnlijk  bij het uitbreken van de tweede wereldoorlog  nog niet geplaatst.    Vanwege de oorlog en de daaropvolgende onafhankelijkheid van  :smiley-philippines:  wellicht in het vergeetboek geraakt. Toch uiteindelijk geplaatst  :thumb:

josv

Gosternokke, ik heb je hele reisverhaal gevolgd maar : woon je er nu of ben je op vakantie ?? ( misschien heb ik iets gemist )
Het land zal altijd groener zijn aan de andere kant van de heuvel....

gosternokke

#147
Goed opgemerkt Jos,we wonen inderdaad hier  in palawan. We zijn bezig hier een klein resortje op te zetten.   Tis veel mensen ontgaan maar ook hier aan de oostkust  van Palawan zijn de verwoestingen door Sendong groot.  Vrijwel niet in het nieuws geweest omdat er geen slachtoffers zoals in Mindanao waren.     Tonnen aangespoelde rotzooi lag hier op het strand.  En een groot native beach house  dat te  dicht bij strand stond totaal verwoest.   Overnight cottages die wat verder van hetstrand staan zijn gelukkig wel heel gebleven.  :thumb:

gosternokke

Twas vandaag de dag van de ongenode bezoekers,  bij thuiskomst een hoop keuteltjes op de plavuizen, ik denk aan ratten of ander ongedierte, maar dan  kijk ik naar boven en zie 2 vleermuizen hangen. Leuke beestjes om te zien maar na het nemen van fotoos toch maar het huis uitgejaagd.

verder een bijennest in een holle coconut tree achter in de tuin.  Filippijnse buurman had 2 pogingen gedaan om de beesten uit te roken.  Kwamen helaas weer terug  Dus toen de kettingzaag in die holle boom.  Ziet er verrassend mooi uit zo een nest.Heel kunstig gebouwd.

Vervolgens kwam een andere buurman de vangst van afgelopen nacht laten zien.  Een 2 meter lange python, die ze in de tuin hadden doodgeknuppeld . de kippen  waren zeer onrustig  vannacht dus hun geken en toen die python aangetroffen.

Voor de fotoos nog geduld krijg ze niet opgeload op imageshack opt moment.

gosternokke



Hier dan de foto van de vleermuisjes aan het plafond met hun leuke kraaloogjes.  Had ze nog wel een paar daagjes willen laten zitten,ik zeg nog an veeg ik ie keuteltjes wel op, maar de vrouw was onverbiddelijk, weg er mee, misschien wel beter ook, wel eens gelezen dat die beestjes ook besmet met hondsdolheid kunnen zijn.