Foto's uit het dagelijks leven in Dumaguete city en Oriental Negros

Gestart door bananacreek, zaterdag 4 december 2010, 13:21:53

Vorige topic - Volgende topic

bananacreek


bananacreek


Cosyns Guy

Citaat van: bananacreek op zaterdag 19 december 2015, 01:16:27
Citaat van: Cobra op vrijdag 18 december 2015, 18:42:02
Citaat van: Herbie op vrijdag 18 december 2015, 16:02:25
Eén versie die zeker zal gecommercialiseerd worden is 'Viagra Light',
voor zij die gewoon even willen masturberen.

Vrijgezellenverenigingen RIOS (Rukken Is Ons Streven) en TRVHSH (Trek en Ruk Vereniging Het Slappe Handje) krijgen ledenkorting op deze nieuwe versie van Viagra.

:lachen:

Ik ben twee jaar voorzitter van de ondernemingsraad geweest maar moest mijn positie opgeven wegens verwondingen aan beide handen.... :ripba8: :ripba8: :ripba8: :benweg: :benweg: :benweg:
En ik die dacht dat het wel voldoende eelt zou kweken op de handpalmen... :lachen:  :lachen:

bananacreek


bananacreek

Weer klein avontuur in de bergen...

Nieuwe opzet forum2?...... :denk:

Youtube link is er niet meer....dus geen video meer mogelijk?..... :denk: :denk:


bananacreek

Toen we terug reden (ik in een slechte bui omdat alles verkeerd ging en ik 700 pesos voor niets spendeerde ...(dat gaat iemand zijn Xmas gift kosten.... :jajaja: :jajaja:) op een meter of 60 stopte de driver plotseling en schreeuwde en toen zag ik een 3 meter blauw-zwarte glimmemde (nee geen kesrtverlichting) over de weg weg racen en volgens de mensen was het een COBRA..... :jajaja:

Eerste keer dat ik hier in deze buurt een levende Cobra zag en ik had geen tijd om de camera te trekken omdat ik opgesloten zat tussen de driver en een andere passagier.... :happy: :happy: :happy:

Het beest verdween in het cornfield naast de weg..... :benweg: :benweg: :benweg:

Een jaar geleden was er een 700 kilo Karabao in de buik gebeten door een cobra en dit dier stierf binnen een aantal uren... :ripba8: :ripba8:

Een ander wilde de cobra van vanmiddag vangen.....en doen ze dat?.... :ripba8: :ripba8: :weetikniet: :weetikniet:

Waarschijnlijk bij het de "staartend" pakken en de kop op een steen kapot slaan?

Moord...die beesten hebben ook recht om te leven en ze eten meestal ratten.....honden....kleine geiten of wat dan ook...zeer mooi beest.... :thumb: :thumb:

Hier iets van internet maar ook uit de  :smiley-philippines:


bananacreek


bananacreek

Hier ging ik plat op mijn gezicht........ :negatief: :negatief:

Was weer te haastig.....


bananacreek

Echte Nederlandschen laarzen uit 1992....maar de linker moet ge vulcanised worden want is gescheurd....


bananacreek