Foto's uit het dagelijks leven in Dumaguete city en Oriental Negros

Gestart door bananacreek, zaterdag 4 december 2010, 13:21:53

Vorige topic - Volgende topic

bananacreek

Het einde van de extension in de bergen en hier heeft men hulp nodig om dit hotel af te bouwen..... :confused2: :confused2: :denk: :denk: :weetikniet: :weetikniet: :run: :run: :run: :run:


bananacreek

Deze vogel werd half dood op een deep well gevonden en men greeg toestemming van de DENR om de vogel in een zelfgemaakte hooi te zetten en de vogels doet het uitstekend nu maar wat eenzaam zo te horen... :confused2: :denk:




bananacreek

Zeer dunne electroden bij Rejoice en gelijk twee kilos kopen morgen...goed om dunne plaat te lassen...misschien alleen maar 30A?


daf105paccar

Citaat van: ganda op vrijdag 18 maart 2016, 19:41:41


In Antwerpen ( openluchtmuseum Middelheim ) is zoiets kunst.

Ganda,je kan aan de nummerplaat al zien dat er iets niet klopt.Die kan nooit op een auto hebben gezeten,is van een oplegger.
U en later Q zijn enkel voor remorques.

bananacreek

Ik had hier een film van moeten nemen maar had daar geen zin in omdat ik dacht dat ik al ....was.... :confused2: :confused2: :denk: :weetikniet: :spank: :banned: :banned:

Hier wordt een "buang" geheel in elkaar getrapt en geslagen naast de Painitan Public market door een man of zeven en die security guard schopte de gek vol in het gezicht met zijn rechter schoen ( de vuile rattenneuker)...en ik had even in gedachte om zijn revolver te trekken en hem door de kop te schieten...maar met de gedachte dat er geen broodpap in Bilibid Prison is heb ik het maar niet gedaan..... :denk:

En wel zestig mensen keken toe en vermaakten zich....want de man (de gek) was al volledig onder controle zodat het geen enkele zin had om hem alsnog in elkaar te trappen...gek of niet gek (ik ben er ook eentje.. :jajaja: :jajaja: :thumb: :happy:)...genoeg is genoeg maar zulks vinden ze leuk hier.... :negatief: :negatief: :negatief: :run: :run: :run:




pierrevanwies


   :denk:  dat het hetzelfde tafareel is grijze broek .......

  bron: het gefluister van de gentle people van dumaguete   :fluestern:  .

 

pierrevanwies

effe iets meer informatie, de buang is dus dood geschopt door de marktkramers en overgebracht naar de eterna maar niemand  tot nu toe is het lijk  komen claimen...   :ripba8:  .

dit volgens DYRM local radio station en wies .

bananacreek

Nee, dat was een andere BUANG vorige week die een mes steelde van een fishvendor en toen door een policeman daar on duty werd neergeschoten maar ook die man zou afgetuigd zijn en die is ook niet dood dacht ik dus we hebben hier te maken met Buang No.1 en Buang No. 2  en No. 2 werd afgetuigd zoals gisteren omschreven door Buang No. 3 (dat ben ik dan... :crazy: :crazy: :lachen: :thumb: :happy:)

Buang No.2 leeft dus nog en Buang No. 3 ook (nog... :confused2: :confused2: :confused2: :denk: :denk: :jajaja: :jajaja: :rennen: :rennen: :rennen: :rennen:)

"COME TO DUMAGUETE CITY FOR YOUR RETIREMENT.....ALWAYS ADVENTURES".......... :lachen: :thumb: :happy: :happy:
But you are in good hands with us.... :jajaja: :jajaja: :thumb: :thumb: :run: :run: :run:

bananacreek



Die waren voor SS (stainless Steel) maar ik heb andere dunne electroden gekocht voor normaal staal @ P116/kg....kom dat donderdag of vrijdag even brengen maar eerst naar de kerk.. :jajaja:

bananacreek