Foto's uit het dagelijks leven in Dumaguete city en Oriental Negros

Gestart door bananacreek, zaterdag 4 december 2010, 13:21:53

Vorige topic - Volgende topic

bananacreek


bananacreek


bananacreek

@ PVW



In Mercury Drug P601 voor 30 stuks en je moet er 30 in één keer kopen maar bij het eye-center in Holy Child kan je ze voor 20 pesos per STUK kopen... :jajaja:

Toch schijnt het tot nu toe te werken voor mijn Blepharitis..........morgen even goed navragen bij die Dr. Flores.....want ze worden aangegeven als zijnde een LUBRICANT................. :ikkeniebegrijp: :ikkeniebegrijp:

Maar des te beter... :thumb: :thumb: :happy:

bananacreek

Wat is Blepharitis?

Blepharits is een vaak voorkomende infectie van de oogleden of het "tranen kanaal" in de ogen, maar mensen die een LASIK hebben ondergaan zijn op één of andere redenen meer vatbaar..in principe niet gevaarlijk maar wel irriterend als er niet tijdig word ingegrepen om de infectie te beperken...

http://www.allaboutvision.com/conditions/blepharitis.htm






bananacreek

Het vorige is  :offtopic: :offtopic: :offtopic:?????????

Welnee het is een feit uit het dagelijks leven in Dumaguete................ :jajaja: :jajaja: :benweg: :benweg: :benweg:

boldy

Veel te groot die foto's maar het is klote om kleiner te maken.


Er zou eigenlijk hier  een progje moeten zijn waar je ze vanaf je computer kunt uploaden en ze meteen in  een mooi formaat upload.
het leven is net een lul keihard en veel te kort

bananacreek

In de lokale krant (Chronicle) stond totaal niets betreffende het probleem Dumaguete Airport

Waarschijnlijk om de toeristen niet bang te maken?............. :lachen: :lachen:.... :weetikniet: :weetikniet: :run: :run: :run:




bananacreek

Citaat van: boldy op zondag  1 mei 2016, 14:10:37
Veel te groot die foto's maar het is klote om kleiner te maken.


Er zou eigenlijk hier  een progje moeten zijn waar je ze vanaf je computer kunt uploaden en ze meteen in  een mooi formaat upload.

Het programma wat ik gebruik heet FASTSTONE PHOTO RESIZER  (for windows version 3.1)

Ik haalde het van Pirate Bay een jaar of twee geleden..........probeer het eens op te zoeken, zo niet dan kan ik u een cd sturen met het programma erop want het is 2,31 Mb maar dat zou zeker niet te groot zijn voor email neem ik aan?



Maar nog beter:.................. ook free te downloaden: (van vele sites)

Bijvoorbeeld:
http://www.faststone.org/FSResizerDownload.htm

Eenvoudig programma zodra de settings compleet zijn en ik kan u ook mijn settings doorgeven....

Homepage Faststone:

http://www.faststone.org/index.htm


bananacreek


boldy

het leven is net een lul keihard en veel te kort