Foto's uit het dagelijks leven in Dumaguete city en Oriental Negros

Gestart door bananacreek, zaterdag 4 december 2010, 13:21:53

Vorige topic - Volgende topic

bananacreek


bananacreek


bananacreek

#11842
ROMBLON leaves die als dakbedekking kunnen worden gebruikt





Maar ook als tassen en dergelijke




bananacreek


gosternokke

Citaat van: bananacreek op zaterdag 24 augustus 2013, 12:10:55
ROMBLON leaves die als dakbedekking kunnen worden gebruikt





Maar ook als tassen en dergelijke







   @ Bananacreek, worden van het zelfde materiaal ook niet die filippijnse slaaapmatjes gemaakt ?  Banniek heten die dingen, sorry men spelling zal wel nie goed zijn, maar je begrijp me wel.

bananacreek


gosternokke

Citaat van: Herbie op vrijdag 23 augustus 2013, 23:05:14
Geen netwerk van ijzer er in  :ikkeniebegrijp: :negatief: :negatief: :negatief: zal rap weer kapot zijn :jajaja:



Gebeurd vreemd genoeg ( bijna ) nergens in  :smiley-philippines:  dat er wapening in de weg word gedaan.   Zal wel te duur zijn.

Als ik het filmpje zie , is het wel jammer dat men  zo tewerk gaat.  Met het gebruik van een trilnaald of trilbalk, kan men op simpele wijze de kwaliteit van de beton verhogen.   Ook het aanbrengen van een simpele stuk dunne landbouwplastic, onder de te storten beton, kan de kwaliteit van de beton aanmerkelijk verhogen. Nu zuigd de aarde onder de beton na het storten het vocht eruit, zodat er geen optimale verhardig plaatsvind  :negatief:

Zomaar een paar simpele dingen die weinig kosten , en de kwaliteit van de beton flink omhoog krikken, maar ja misschien komen ze ooit wel eens op het idee.

bananacreek

De betonwegen op de highway en in de stad hebben wel bouwstaal.............

Waarschijnlijk ook geen staal gebruikt?............. :weetikniet: :weetikniet:





gertve

Ik vraag me af of het met bewapening wel had gehouden. Zo nee, dan is het zonder sneller opgeruimd en vervangen lijkt me.
Maar goed, ik ben geen expert in deze.

bananacreek

Citaat van: gertve op zaterdag 24 augustus 2013, 17:00:03
Ik vraag me af of het met bewapening wel had gehouden. Zo nee, dan is het zonder sneller opgeruimd en vervangen lijkt me.
Maar goed, ik ben geen expert in deze.

Dit was meer bedoeld als een grapje want men voert hier geen bewapening in asphalt wegen....

Wel in Europa?............ :weetikniet: :weetikniet: