Foto's uit het dagelijks leven in Dumaguete city en Oriental Negros

Gestart door bananacreek, zaterdag 4 december 2010, 13:21:53

Vorige topic - Volgende topic

bananacreek


bananacreek

Dit is beter.............................."Boulevard of Broken Dreams"...... :lachen: :lachen:





Maar stratenmaken is niet zo eenvoudig als velen dat denken en het zijn artiesten vaak... :thumb: :hoedjeaf:

Ik moest vroeger een tegelpad voor mijn vriend in zijn tuin maken van een meter of 30 lang en dat ging allemaal geheel fout en toen vlogen de tegels door de lucht...... :crazy: :crazy: :negatief: :negatief: :negatief: :run: :run: :run: :run: :run:

De tegels en stenen kwamen toen uit de steenfabriek in Ijmuiden die gevestigd was in de Onderzeeboot bunker uit de tweede wereldoorlog.... :thumb: :thumb:




bananacreek



Ik had ook een alarm installatie hier, en zit er nog steeds maar disarmed, want als er onverwachts een "vals alarm" was dan was dat net een "luchtalarm"...... :lachen: :lachen: :run: :run: :run: :run:

Dat kon je een kilometer verderop zeer duidelijk horen.... :lachen:

Probleem was dat zulks uit Manila kwam en als er iets loos was dan moest er een monteur uit Makati komen en jij moest de hotelkosten betalen enz enz.... :negatief: :negatief: :negatief:

Kan de foto's nu niet vinden.....ook het topic niet meer....

bananacreek


panshit

Die wilde vannacht ook bij mij in breken mooi niet gelukt heb ze de broek (onderbroek) tot op knieën getrokken konden niet meer lopen.
Heb ze uit mede lijden maar laten lopen.
Als je dit gelooft beloof ik dat ik nooit meer zal liegen.
Panshit

Herbie

Citaat van: panshit op maandag 11 januari 2016, 11:27:34
Die wilde vannacht ook bij mij in breken mooi niet gelukt heb ze de broek (onderbroek) tot op knieën getrokken konden niet meer lopen.
Heb ze uit mede lijden maar laten lopen.
Als je dit gelooft beloof ik dat ik nooit meer zal liegen.
Panshit

Nog een geluk dat ze een onderbroek aan had :jajaja: anders was je de pineut :crazy:
Wanneer mensen banken beroven, gaan ze naar de gevangenis.
Wanneer banken mensen beroven, krijgen ze een bonus.

bananacreek

Die dag was een inspectiedag en hadden ze GEEN onderbroek aan.....voor zover ik me herinner..... :denk: :denk: :confused2:


bananacreek

Betreffende de dode buitenlander:

Nu gaat het verhaal dat het een blanke vrouw was die in Babtayan werd doodgesoken en wel door een shabu addict..... :denk:

We zien het wel in de volgende lokale krant wat er precies is gebeurd.... :jajaja:

bananacreek


bananacreek